Молитви до Юди Тадея

Я щиро дякую Господу Богу, Пречистій Діві Марії, святому Апостолу Юді-Тадею, святій Марті та усім святим, які нам допомогли.

Слава Ісусу Христу!
Хочу розповісти свою історію. Можливо, для когось вона буде задовгою, але надіюся, що знайдуться люди, яким вона допоможе.
Неодноразово ми з чоловіком молилися до святого Юди-Тадея і він завжди спішив нам на допомогу. Наведу приклад однієї ситуації.
Вагітність в мене проходила важко. Я надіялася, що хоч пологи будуть легкими. Але не так сталося, як гадалося. Пологи були складними і для мене, і для дитини. Донечка народилася хворою. Не буду вказувати всіх діагнозів (їх було багато), деякі з них мене сильно приголомшили. Я не побачила підтримки в лікарях, тому з безмежною вірою і величезною надією звернулася до Господа Бога, Діви Марії та святих. На другий день після родів я почала молитися новенну до св. апостола Юди-Тадея. За мною послідували чоловік та батьки. В день, коли доньку забирали з пологового будинку в дитячу лікарню, я почала молитися дев’ятницю до св. Марти (на 9 вівторків). В патології новонароджених донечка дуже швидко почала йти на поправку. Нас виписали додому. Коли я домолилася 9 вівторків до св. Марти, дитина вже була здорова. Так Господь показав, що діагнози лікарів безсилі проти Його могутньої ласки.
Я щиро дякую Господу Богу, Пречистій Діві Марії, святому Апостолу Юді-Тадею, святій Марті та усім святим, які нам допомогли.

Тетяна

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Написати коментар: "Я щиро дякую Господу Богу, Пречистій Діві Марії, святому Апостолу Юді-Тадею, святій Марті та усім святим, які нам допомогли."

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Хмара тегів