Молитви до Юди Тадея

Євангеліє 25.08.14

Понеділок 12 тижня після П’ятдесятниці

Апостол дня.  2 Кор. 5, 10–15

10 Всім бо нам треба з’явитися перед судом Христовим, щоб кожний прийняв згідно з тим, що зробив, як був у тілі: чи добре, чи зле. 11 Знаючи, отже, що таке острах Господній, ми переконуємо людей; Богові ж ми стали явні, та надіюся, що й у ваших сумліннях ми – явні. 12 Не хочемо самих себе вам знову поручати, але даємо вам нагоду хвалитися нами, щоб ви мали що відповісти тим, які хваляться видимим, – не тим, що в серці. 13 Бо коли ми не при собі, то для Бога; а коли розсудливі, то для вас. 14 Бо любов до Христа спонукує в нас цю думку: Коли один умер за всіх, то всі вмерли. 15 А він умер за всіх, щоб ті, що живуть, жили вже не для самих себе, а для того, хто за них умер і воскрес.

Роздуми владики Венедикта:2 Кор. 5, 10–15 «Щоб ті, що живуть, жили вже не для самих себе, а для того, хто за них умер і воскрес»

Ми завжди щось робимо для себе. Вчилися ходити і розмовляти для себе, вчились в школі, щоб в цьому житті щось досягнути і здобути, тепер працюємо з ранку до вечора, знову для себе, будуємо будинки, купуємо квартири, авто для власного комфорту. Чи часто в нас з’являється усвідомлення того, що Бог нас поставив саме на цьому місці, щоб ми служили для інших, що Бог чекає від нас цього.

Якби б всі люди були цього свідомі, що мають не лише для себе жити, але і для інших служити, а остаточно служити для Бога. Бо коли Бог нас поставив на якомусь місці, Він розраховує на нас, Він очікує щось від нас. Тож погляньмо самі на себе і погляньмо на обставини навколо себе. В який спосіб ми могли б послужити для Бога і для ближніх.

Євангеліє дня. Мт.18,23-35

9 Тими днями прийшов Ісус із Назарету, що в Галилеї; і був хрищений Йоаном у Йордані. 10 І коли виходив з води, то побачив, як небо розкрилось, і Духа, що як голуб сходив на нього. 11 І голос ізлинув з неба: Ти єси Син мій любий, у тобі – моє уподобання. 12 І відразу Дух повів його в пустиню; 13 і він перебував у пустині сорок день, спокушуваний сатаною, і був із дикими звірями, а ангели йому служили. 14 А коли видано Йоана, Ісус прийшов у Галилею і проповідував там Божу Євангелію, 15 кажучи: Сповнився час, і Царство Боже близько; покайтеся і вірте в Євангелію.

Роздуми Венедикта: Мр.1.9-15 «І голос ізлинув з неба: Ти єси Син мій любий, у тобі – моє уподобання».

Христос для нас є іконою Отця, являє Отця. Христос прийшов, щоб виконати місію Отця.

 У той же час кожен з нас, будучи створений на образ та подобу Божу, також є іконою, яка би мала являти Бога. Святі показують нам Бога, являють Бога, бо зуміли усвідомити собі, що їм вже дароване життя вічне і вони почали тим життям вічним жити, почали усвідомлювати ту велич, якою вони можуть жити, і велич Бога, Якого вони можуть являти.

Це дуже важливо для кожного з нас – бути свідомими величі в Бозі, свідомими своєї особливості, специфічності, неповторності покликання. Бути свідомими, що кожен з нас має свою місію, важливу і дуже поважну, дану Богом.

Часто в нас є пережиття меншовартості, неповноцінності, тому важливо усвідомити цю вартісність життя, яку ми отримали від Бога, вартісність того, що на нас Бог розраховує і дає нам спроможність робити багато великих речей, що ми бачимо на прикладі святих.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Написати коментар: "Євангеліє 25.08.14"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Хмара тегів