Молитви до Юди Тадея

Важливий іспит

Ростислав.

Хочу подякувати Святому Юді Тадею за його допомогу. Нещодавно мені потрібно було складати надзвичайно важливий іспит , а підготуватись до нього не було часу через деякі проблеми. Іспит складався з двох частин і завдання були кожному учаснику різні то ж шансів майже не було. Я почав молитись і просити свого Заступника про допомогу… на іспиті з першою частиною якось справився а коли відкрив другу, то моя шкіра вкрилась мурашками — завдання були всі до одного саме ті на які я добре знав відповіді, і для цього постарався ніхто інший як Святий Апостол Юда Тадей. І це тільки одне в чому Він мені допоміг. Продовжую дальше молитись у всякій потребі і Він мені завжди допомагає. І ви тиакож моліться і щиро вірте і цей Покровитель не залишить вас без своєї ласки!!!

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

(2) Коментарів до: "Важливий іспит"

  1. Оксана пишет:

    Святий Юда-Тадей неодноразово допомагав мені у складних ситуаціях. Зараз благаю про ще одну ласку: Святий Юдо-Тадею, допоможи мені здати дуже важкий екзамен. Дякую тобі за все.

  2. Оксана пишет:

    Дякую Святому Юді-Тадею за допомогу у здачі екзаменів до аспіранутри. Через поганий стан здоров’я не могла добре підготуватися. Дотепер не можу повірити в те, наскільки легко і добре все відбулося. Мені ніби хтось підказував відповіді. Дякую Святому Юді-Тадею за його ласку.

Написати коментар: "Важливий іспит"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Хмара тегів