Молитви до Юди Тадея

Довіряйтесь в усьому Святому Апостолові Юді Тадеєві, він бо ніколи Вас не підведе

Андрій

Дорогі читачі, християни і всі хто коли-небудь посвячувався опіці та заступництву Святого Апостола, брата Господнього Юди Тадея, слава Ісусу Христу!
Хочу розповісти не про одну ласку яку за посередництвом цього святого отримав. Мені зараз вже 22 роки. Закінчив школу, університет, працюю.
З дитинства мама привчила до молитви і змалечку пам’ятаю, як цікаво було слухати читання дев’ятниці мамою. Молилися четверо – мама, я і двоє моїх старших братів.
Коли в дев’ятому класі наближалися екзамени – молився дев’ятницю про їхню успішну здачу. Все як по маслу здалося і я виконав свою обіцянку – пожертвував деякі грші на церкву. Після того, із захватом і запалом молився перед кожним іспитом і будь якою справою наперед до Святого покровителя. Але все ж молився просто заради отримання ласк. Двома роками пізніше, будучи випускником, постала дилема, як би вступити у бажаний ВНЗ “безкоштовно”. Батько сказав:”Якщо треба буде платити то продамо машину і якось заплатиться.” Я негайно ж розпочав цілу серію дев’ятниць до Святого, тільки б не довелося батькам за мене платити. І БОГ дав через Святого Юди Тадея наступний шанс – тести. Завдяки молитвам Святого Апостола, вступив безплатно на державну форму навчання, окрім того безкоштовно здав екзамени з водіння і отримав посвідчення водія.
Наприкінці 11 класу, у лютому місяці в мене виявили ехінококову кисту печінки, яка стала для мене також божим Благословенням,бо нарешті я зрозумів, що життя кінечне, Господь дарує ласки, але я ж ще досі не навчився Його любити, я не вмію Йому сповна віддячитися, зокрема за Святих покровителів і Апостола Юду Тадея. Пережив за заступництвом Святого 3 успішні операції і познайомився із численними Святими та Став членом Двох Всесвітніх молитовних спільнот. Алилуя!
В роки навчання в університеті, жодна сесія не була здана без відмовленої дев’ятниці. Два червоні дипломи – це все Свята Господня ласка, яку Святий вимолював для мене, грішного і не гідного протягом 5-ти років.
І знову нова дилема – пошуки роботи… Ще з лютого місяця, навчаючись, шукав по різних містах, і аж до липня місяця, вже було хотів здатися, але не покладав молитву… І надзвичайне чудо – мені телефонують з компанії, про яку навіть не чув, що є у нашому місті.
Все свідоме життя провадить і вимолює ласки для мене грішного раба Господього Андрія святий Апостол і брат Господній Юда Тадей!
Дорогі у Христі брати і сестри, не покладайте рук, не падайте духом, довіряйтесь в усьому Святому Апостолові Юді Тадеєві, він бо ніколи Вас не підведе. “Працюйте так, ніби все залежить тільки від вас. Моліться так, ніби все залежить тільки від Бога.”
Бажаю всім Вам неба! Амінь.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Написати коментар: "Довіряйтесь в усьому Святому Апостолові Юді Тадеєві, він бо ніколи Вас не підведе"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Хмара тегів