Молитви до Юди Тадея

Я теж хочу висловити безмежну подяку святому Юді Тадею

я теж хочу висловити безмежну подяку святому Юді Тадею та Богу за неодноразово вислухані молитви, за вирішення здавалося б безнадійних ситуацій…Дякую безмежно що завжди зімною і молитви до Юди Тадея дуже сильно мене підтримують… МОЛІТСЯ.

Вікторія

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

(2) Коментарів до: "Я теж хочу висловити безмежну подяку святому Юді Тадею"

  1. Хома Оксана пишет:

    Випадково кілька років тому натрапила на Девятницю. Не дуже вірила спочатку, але коли чудом здавала іспити один за одним на відмінно без особливих знань, я повірила, що Він молиться за мене….Були і різні життєві переживання…Згодом все ніби налагодилось, я перестала до Нього звертатись. Зараз дуже перепрошую його за це забуття, і прошу девятниця за девятницею про ласку, про поміч, адже мені моє життя здається повністю безнадійне… Не забувайте цього Великого Святого,моліться, перепрошуйте…я вірю, що Він мене не покине зараз, коли я стільки надій покладаю на Його заступництво…. І…дякую, Боже,за таких посередників.

  2. Тетяна пишет:

    Хочу висловити подяку Святому Юді Тадею і Богу за отримані ласки. Святий Тадею не залишай мене ніколи , дякую за твою присутність в моему житті !!!

Написати коментар: "Я теж хочу висловити безмежну подяку святому Юді Тадею"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Хмара тегів