Молитви до Юди Тадея

Хочу принести подяку Святому Юді-Тадею за його опіку на протязі багатьох років

Слава Ісусу Хресту!
Хочу принести подяку Святому Юді-Тадею за його опіку на протязі багатьох років.
Коджного разу в важких переживаннях і проблемах звертаюся до цього святого і він завжди мене вислуховує. Я відчуваю його опіку над нами. І закликаю всіх звертатися до цього святого, молитися, вірити і він обов’язково допоможе.Святий Юда-Тадей сотворив чудеса в моєму житті і в багатьох других людей.
Дізналась про святого Тадея 15 років назад, побачивши брошуру з девятницею. В той час я була в 10 класі , моя мама в той час була за кордоном на заробітках. Поїхала вона туди коли я була в 6 чи 7 класі. Батьки мої розійшлися коли я була маленька і тому я залишилася з бабусею і дідусем. Мами мені страшно не хватало, ми завжди були разом, а батькові було завжди не до мене. Я дуже скучала по мамі і марила, щоб її побачити. А мама дуже скучала за мною, але приїхати не могла так як очікувала на документи там (ПМЖ). Коли я прочитала про святого Юду-Тадея, я вирішила звернутися до нього з проханням. Ми з бабусею вирішили відправити девятницю, але бабуся почала її на 2 дня раніше. Я щиро молилася про чудо щоб побачити маму до весілля моєї родички (яке було заплановане через 2 тижденя). На останній день бабусиноі девятниці (мій був 7 день – п’ятниця ) подзвонила моя мама і сказала, що приїде в неділю( останній день моєї девятниці) , бо уже не може без нас. Словами не можу передати щастя і радість, що я тоді відчула . Це було справжне ДИВО!!!!!!
Приїхавши, мама хотіла отримати від батька дозвіл на мій виїзд за кордон, щоб оформити документи на мене і щоб я знову змогла жити з мамою, як раніше . Багато розмов і прохань було від нас з мамою, щоб він дав дозвіл, а він не погоджувався і сказав, що ніколи його не підпише. Ми були в відчаю і я знову звернулась до святого Тадея. По закінченню девятниці, за декілька днів до маминого від’їзду , подзвонив мій батько і сам назначив зусиріч у канторі нотаріуса, щоб підписати документи. Я словами не можу передати нашого здивування в той час. Не знаю як, але знаю, що допоміг нам в цьому святий Юда-Тадейчик.
З тих пір пройшло багато років, а святий Тадейчик завжди опікується нашою родиною. Я завжди прибігаю до нього з молитвами.
Дуже вдячна всім хто прочитав мою правдиву історію , надіюсь це тільки посилить вашу віру в святого Юду-Тадея. Звертайтесь до нього і він вас вислухає!
А також давайте не забувати дякувати йому за його ласки і милосердя .
Слава Ісусу Хресту!!!!

Таня

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Написати коментар: "Хочу принести подяку Святому Юді-Тадею за його опіку на протязі багатьох років"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Хмара тегів