Молитви до Юди Тадея

ПОДЯЧНА МОЛИТВА

О найсолодший Ісусе Христе, наш Господи Спасителю! В поєднанні з незбагненною небесною славою, яка з Пресвятої Трійці спливає на все людство і, на Пресвяту Богородицю, на всіх Ангелів і Святих, величаю Тебе і складаю подяку за ласки і дари, якими Ти обдарував Твого вибраного Апостола, що мав щастя належати до Твоєї Родини, благаю Тебе, заради заслуг заступництва святого Тадея, подай мені ласку і допомогу у всіх потребах, особливо в годині смерті проти злобних засідок сатани. Амінь.

“Отче наш…”“Богородице Діво…”, “Слава і нині...” по 3 рази.

Святий Тадею, прийди мені з поміччю, щоби я могла (міг) навіки звеличати милосердя Господнє.

Усе своє життя буду Тобі вдячний (а) і залишуся ревною Твоїм (твоєю) шанувальником (цею). Амінь.

МОЛИТВА до святого Апостола Юди-Тадея

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

(5) Коментарів до: "ПОДЯЧНА МОЛИТВА"

 1. Романа пишет:

  Дорогі форумчани, нас інколи, не віруючих Господь сам приводить до розуміння життя, і пізнавання Бога, я не кажу про конкретну релігію, Господь Творець є над нами, у нього немає рас і поділу на віри, він сотворив нас усіх і любить однаково, тому напевне я і ніколи не приймала жодну з релігій, хоча ніколи жодну і не осміювала чи відвертала.
  Господь є в усьому, і є у нас, і важливо не кидатися у релігійні закони а мати Бога у собі.Адже він говорить через нас і до нас через інших людей, я не жертвую на потреби церкви кошти, але жертвую їх на корм для тварин чи їх лікування, на хворих людей та діток у дитбудинках, і Господь це бачитьі приймає за відкуплення гріхів, церква ніколи не наблизить вас до Бога поки ви самі не захочите пізнати його, я його пізнала сама, через біль і покаяння і відкуплення. Я молилась святим і вони мене почули, і заступились за мене отець Піо та Тадей, за що їм безмежно вдячна і ще довго виконуватиу постанову за їх доброту, за мене молились і підтримували у вірі Свята Марта, Матрона, Аліпія, Миколай Чудотворець, князь Петро і княгиня Февронія,мати Тереза та наша небесна мати Марія.
  Я знаю що Господь на моєму життєвому шляху сотворив такі випробовування щоб я прийшла до нього, покаялась і справилась, і справді зовсім за недовгий час я стала іншою.
  Господь сьогодні за молитвами моїми і заступництвом цих святих сотворив чудо і я до кінця життя буду йому вдячна за його доброту і милосердя.
  Вірте і будьте добрими і чесними,цього достатньо, щоб жити з Богом, і щоб Господь вас мав під своєю опікою

 2. Господи не погордуй моїми молитвами. Святий Юда Тадею випроси у Бога ласки для мене та моєї сім’ї. Допоможи Господи. Змилосердися Отче Небесний прошу тебе щиро.

 3. Нина пишет:

  Допоможи мені Святий Апостоле Тадею, благаю тебе!

 4. Дякую тобі, святий Тадею, за твою допомогу та підтримку! До кінця своїх днів буду вшановувати твоє ім’я!

 5. Наталія. пишет:

  ГОСПОДИ небесний всемогутній щиро дякую Тобі сохрани і збережи дякую за АНГЕЛА хоронителя святого ЮДУ-ТАДЕЯ, все життя вдячна тобі буду і залишуся твоєю ревнішою почитателькою прости всі гріхи наші змелосердися над нами АМІНЬ.

Написати коментар: "ПОДЯЧНА МОЛИТВА"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Хмара тегів