Молитви до Юди Тадея

МОЛИТВА до святого Юди-Тадея, яку можна відмовляти у всякій потребі

Святий Юдо-Тадею, близький родичу з Найсвятішою Матір’ю Божою, великий Апостоле і Мученику, славний Чудотворче, який помагаєш своїм шанувальникам, віруючим у Твоє успішне заступництво. Перед Богом у важких особливих обставинах порятуй мене, благаю, прийди до мене з допомогою; Ти, який одержав від Бога привілей помагати в розпачливих і безнадійних обставинах, змилуйся наді мною. Моє життя – це безустанна хресна дорога. Кожний день приносить мені смуток і горе, а серце моє наповняється болем, бо у всьому находжу лише страждання. В цій постійній боротьбі бракує мені вже сил, падаю на дусі, тривога і розпука огортають мою душу і здається мені, що Провидіння Боже про мене забуло. Чи ж твоя доброта не змилосердиться над моїми злиднями? Благаю, вислухай мене. Випроси у Бога те, що прошу… а я до кінця життя з вдячністю буду вшановувати Тебе як мого особливого Опікуна і буду Богу дякувати за отриману через Тебе ласку й поширюватиму по світі пошану Твого імені.

День 1 День 2 День 3 День 4 День 5 День 6 День 7 День 8 День 9

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

(17) Коментарів до: "МОЛИТВА до святого Юди-Тадея, яку можна відмовляти у всякій потребі"

 1. таня. пишет:

  Христос Воскрес.дякую Юда Тадею що ти у мене є.ти моя надія.вірую що ти мене урятуєш.

 2. наталя пишет:

  МІЙ ЗАСТУПНИКУ. ПРОШУ, ТЕБЕ, ВРЯУЙ МЕНЕ ще раз на моїй роботі і допоможи мені щасливо перейти на іншу.

 3. Віктор пишет:

  Святий Юдо-Тадею,молися за нас,вірую в допомогу і порятунок.Дякую Святий Юдо-Тадею.

 4. Світлана пишет:

  Дякую тобі, святий Юдо Тадею,за те що вислуховуєш мої молитви і допомагаєш мені. Вірю у силу твого заступництва.

 5. Валентина пишет:

  Дякую святому Юді-Тадею за почуті прохання.Заступайся за нас і за цілий світ,святий апостоле.

 6. Оксана пишет:

  Дякую за вислухані молитви. Допоможи мені , зроби так щоб було все добре на роботі .

 7. Софія пишет:

  Святий Юдо Тадею, допоможи, будь ласка, моїй донечці одужати і зроби так, щоб вона росла здоровою і щасливою дівчинкою. Дякую

 8. Валерій пишет:

  Святий Юдо-Тадею благаю тебе з глибини душі визволи мене від хвороби і болей, які мучать мене, дай сон, щоби я поправився.
  А також прошу за свою донечку Христинку аби допоміг Ти святий від болей у шлунку, зависті людей.

 9. Olena пишет:

  Святий Юдо-Тадею, великий Чудотворче, дякую від усього сердця, що Ти у мене є. Дякую, що вислуховуєш мої молитви. Благаю, вислухай моє прохання, я вірю у Твоє чудо, вся моя надія на Тебе. Я що-хвилини відчуваю Твою присутність. Дякую! Слава Ісусу Христу!

 10. Олександр пишет:

  Святий Юдо-Тадею,великий Чудотворче,дякую Тобі за вислухані моі молитви та прохання.Прошу ,будь завжди з нами і допомогай нам Св.Тадею.Дякую.

 11. оксана пишет:

  Св. Юда Тадей,завжди мені допомагав і в навчанні,і в складних життєвих обставинах.Дякую Тобі,залишаюся вірною твоєю почитателькою.Прошу,щоб виздоровіла моя донечка!!!

 12. Тетяна пишет:

  Дякую святий Тадею до вислуховуєш мої молитви. Надіюся на твою допомогу.

 13. Святий Юда Тадею прошу вимоги у Бога ласки для моєї сім’ї про які ревно прошу щодня. Господи змилосердися над нами благаю Всемогутній. Амінь .

 14. Наталія пишет:

  Дякую Тобі св. Юдо Тадею за вислуханні мої молитви. І зараз знову звертаюся до Тебе за допомогою. БЛАГАЮ вислухай і цей раз моє прохання. Слава Тобі

 15. Христина пишет:

  Святий Юдо Тадею, дякую що ти завжди вислуховуєш мої молитви і завжди допомагаєш. Прошу тебе від усього серця благаю вислухай моє прохання!!!

 16. Людмила пишет:

  Святий Юдо Тадею ! Вшановую Тебе и молю – допоможи моїй доньці в її потребі ! Прошу за її щасливу жіночу долю ! Благаю – допоможи!

 17. Оксана пишет:

  Слава Ісусу Христу! Дякую, св. Тадею, що вислухав мої прохання, що опікується моєю сім’єю і мною. Дякую за твою допомогу, все що просила отримала. Щиро Дякую!!!

Написати коментар: "МОЛИТВА до святого Юди-Тадея, яку можна відмовляти у всякій потребі"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Хмара тегів