Молитви до Юди Тадея

Вступні молитви

“І приступили до Нього учні його і розбудили Його кажучи: “Господи, рятуй нас, бо загибаємо”. І сказав їм Ісус: “Чого боїтеся, маловіри?” Тоді встав, погрозив вітрам і морю, і настала велика тиша. (Матея 8, 5-26).

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Боже, зглянься на мене!

Господи, подай мені порятунок!

Слава і нині. Амінь.

Прийди, святий Духу, наповни серце твоїх вірних, запали в них вогонь любові Твоєї. Ти, котрий зібрав різномовні народи в одній вірі і мирі своїм натхненням. Зішли Святого Духа і обнови лице землі. Господу помолімся. Боже який освітив серця вірних Святим Духом, дозволь нам в тому ж дусі, завжди правильно розпізнавати правду і вселитися Його радістю через Господа нашого Ісуса Христа. Амінь.

Пісня до Святого Тадея

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

(3) Коментарів до: "Вступні молитви"

  1. Ростислав пишет:

    Хочу подякувати Святому Юді Тадею за його допомогу. Нещодавно мені потрібно було складати надзвичайно важливий іспит , а підготуватись до нього не було часу через деякі проблеми. Іспит складався з двох частин і завдання були кожному учаснику різні то ж шансів майже не було. Я почав молитись і просити свого Заступника про допомогу… на іспиті з першою частиною якось справився а коли відкрив другу, то моя шкіра вкрилась мурашками – завдання були всі до одного саме ті на які я добре знав відповіді, і для цього постарався ніхто інший як Святий Апостол Юда Тадей. І це тільки одне в чому Він мені допоміг. Продовжую дальше молитись у всякій потребі і Він мені завжди допомагає. І ви тиакож моліться і щиро вірте і цей Покровитель не залишить вас без своєї ласки!!!

  2. Надія пишет:

    Хочу щиро подякувати Святому Тадею за те що кожна моя молитва до нього була почута . Деколи здавалося , що ситуація зовсім безвихідна, але після відмови Девятниці до св. Тадея ставалося чудо . Моліться і вірте, св. Тадей допоможе.

  3. Світлана пишет:

    дякую Святому Тадею за його присутність у моєму житті, переконана, що він чує мене вже багато років.Був у моєму житті дуже тяжкий період і мені порадив священник молитися до Святого Тадея і я так зробила, проминуло багато часу, я щаслива і радісна, а в своїх щоденних молитвах завжди молюся до Святого Юди Тадея, дякуючи, що він не покидає мене і до нинішного дня у своїй опіці і любові…

Написати коментар: "Вступні молитви"

nlpnamibia.com lvovnet.ru

Хмара тегів